Tarsus Sıralı Otogaz Sistemleri
Tarsus Sıralı Otogaz Sistemleri

Tarsus Sıralı Otogaz Sistemleri

 

Sıralı Otogaz Nedir?

 

Aracın ilk çalışmasının benzin ile yapıldığı daha sonra motor sıcaklığının 40°C’ye gelmesi ile birlikte otomatik olarak gaza geçen sistemlerdir. Egzoz gazları içerisindeki oksijen miktarı ölçülerek, elektronik kumanda ünitesi yardımı ile yakıt miktarı Regülatör ve enjektörde uygun şekilde düzenlenmektedir.

 

 

İlk sıralı sistem;

 

1996 yılından sonra yapılan üretimlerin çoğunun sıralı sistem üzerinden yapıldığını söyleyebiliriz. Yakıt sisteminin sıralı olması, teknolojinin önemli özellikleri arasındadır. Enjeksiyonlu araçlarda yakıt sistemini kontrol eden, elektronik kontrol ünitesi bulunmaktadır. Bu sistem, yani ECU, aracın yakıt verilerini alacaktır. Halk arasında bu sisteme ‘‘beyin’’ diye de hitap edilmektedir. Beyin aracın yakıt verilerini aldıktan sonra silindirde yanmayı sağlayacaktır.

 

Dönüşüm kitlerinin sıralı olarak çalışması ile otomobil üreticilerinin LPG dönüşüm kiti alanında büyük gelişmelerin yaşanması sağlanmıştır. Sıralı otogaz sisteminin oluşumunun kaynağının bu olduğunu söyleyebiliriz.

 

Teknolojinin de gelişimi ile birlikte, enjeksiyonlu olan birçok aracın otogaz dönüşüm montajının yapımının mümkün olduğunu söyleyebiliriz.


Güvenilir bir şekilde dönüşümün gerçekleşmesini istemeniz durumunda, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hizmetimizden en uygun fiyatlar ve avantajlarla yararlanabilirsiniz.

 

 

Araçlara Sıralı Otogaz Nasıl Yapılır?

 

LPG Tankın da bulunan gazın, yakıt hattı çekilerek motor kısmına getirilmesi ile Regülatör, yüksek basınç altında sıvı olan gazı buhar fazına çevirir. Regülatörden buhar fazında çıkan LPG filtre edilir ve pisliklerden arındırılır. Daha sonra enjektörler vasıtası ile silindirlere verilerek yanma sağlanmış olur.

 

Mekanik montajın ardından, araca özel kalibrasyon yapılır. Sistemin devreye girmesi için kalibrasyonun yapılması şarttır. Kalibrasyon ile LPG ECU’su aracın tüm çalışma parametrelerini hafızasına alarak benzin haritasının aynısını LPG için oluşturur. Böylece araçta hiçbir performans kaybı yaşanmaz.

 

 

Firmamız tarafından erişebileceğiniz Sıralı Otogaz Hizmeti;

 

  • Sıralı Plug and Drivev LPG Kiti
  • Sıralı Direkt Enjeksiyon LPG Kiti
  • Sıralı Sequent 32 LPG Kiti
  • Sıralı Plug and Drive CNG (Doğalgaz) Kiti şeklindedir.

 

En Uygun Sıralı Otogaz Hizmeti

Firmamız aracılığıyla ulaşacağınız bu hizmet, piyasadaki en uygun fiyatlar ile sizlere ulaşıyor. Alanında profesyonel ekibimiz en güvenli şekilde dönüşümün yapılmasını sağlayacaktır. Yetkili kişilere ulaşarak otogaz hizmetini talep edebilirsiniz.

 

Elde ettiğiniz bilgilerin beraberinde, gönül rahatlığı ile sıralı otogaz hizmeti talebi oluşturabilirsiniz.

 

 

mersin tarsus sıralı sistem lpg fiyatları,mersin tarsus sıralı otogaz sistemleri,mersin tarsus sıralı sistem lpg,mersin tarsus sıralı sistem lpg montajı,mersin tarsus atiker sıralı otogaz sistemleri,mersin tarsus otogaz dönüşüm sistemleri,mersin tarsus lpg dönüşüm sistemleri,mersin tarsus atiker otogaz montaj,mersin tarsus lovato sıralı otogaz sistemleri,mersin tarsus lpg tank değişimi,mersin tarsus otogaz sistemleri,mersin tarsus atiker sıralı otogaz sistemleri,mersin tarsus yetkili egzoz gazı emisyonu,mersin tarsus egzoz gazı emisyon ölçüm istasyonu,tarsus sıralı sistem lpg fiyatları,tarsus sıralı otogaz sistemleri,tarsus sıralı sistem lpg,tarsus sıralı sistem lpg montajı,tarsus atiker sıralı otogaz sistemleri,tarsus otogaz dönüşüm sistemleri,tarsus lpg dönüşüm sistemleri,tarsus atiker otogaz montaj,tarsus lovato sıralı otogaz sistemleri,tarsus lpg tank değişimi,tarsus otogaz sistemleri,tarsus atiker sıralı otogaz sistemleri,tarsus yetkili egzoz gazı emisyonu,tarsus egzoz gazı emisyon ölçüm istasyonu,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014
çağrı merkezi crm afyon eticaret otel çağrı merkezi